Rychlejší přepravu než letadlem nehledejte

Letadlo je stále tím nejrychlejším způsobem přepravy, jak osob, tak nákladů. Je tedy zřejmé, že letecká přeprava zboží je realizována především na delší vzdálenosti, anebo tehdy, když je nutné dostat zásilku od odesílatele k adresátovi skutečně rychle. Spediční společnost Emons má kromě vlastního vozového parku i kontakty na světové přepravce se specializací na letadla. Pro Vás je to tedy možnost přepravovat takřka jakoukoliv zásilku rychle a spolehlivě.

Přeprava i napříč celým světem

Je známé, že většina malých zásilek je do České republiky přepravována často právě prostřednictvím letadel. V rámci možností je to totiž skutečně ten nejrychlejší způsob, jak dostat zásilku na místo určení. Mezinárodní přeprava zásilek je sice realizována z velké části i námořní, železniční či silniční přepravou, ale na delší vzdálenosti jasně vede přeprava letecká. Výhodou spedičních činností společnosti Emons je možnost sjednat kombinovanou přepravu, která představuje jeden z nejefektivnějších způsobů přepravy vůbec. Tímto způsobem můžete přepravit takřka jakýkoliv náklad, samozřejmě v závislosti na transportních podmínkách nejenom dané země, ale také konkrétní spedice.

Minimální starost s jistotou doručení

Důvod, proč byste měli zainvestovat do služeb spediční společnosti Emons, je naprosto zřejmý. Nabízí Vám leteckou přepravu, tedy způsob transportu, který je pro Vás nejméně náročný, a to jak po časové, tak po finanční stránce. Veškeré úkony spojené s přepravou, skladováním či třeba administrativou zajistí právě firma Emons. Co dalšího Vám může spedice Emons nabídnout?

 

-        Pobočky napříč celou Evropou

-        Možnost sjednání transportu pomocí emailu i telefonu

-        Online sledování zásilky

-        Komplexní řešení z jedné ruky

-        Mnoho let zkušeností

 

Z tohoto všeho můžete vyvodit, že spolupráce se spediční firmou Emons bude pro Vaši firmu jedině přínosem.