Při výběru nového vozu se vyplatí vsadit na ověřenou kvalitu

Vybíráte nový vůz a přemýšlíte, jakou značku a jaký model zvolíte? Přemýšlíte, jestli náhodou nezariskovat a nevyzkoušet třeba i některou méně známou značku nebo nově vyvinutý model? Měli byste myslet i na to, že nákup auta není investicí několika set korun, ale několika tisíc korun a riziko se nemusí vyplatit. Při nákupu auta se vyplácí vsadit na ověřenou kvalitu.

Vozy Škoda jsou považovány za velmi spolehlivé

Dávno pryč jsou doby, kdy vozy automobilky Škoda byly považovány za automobily, které se nemohou svou kvalitou poměřovat s evropskou konkurencí. Ve vývoji nových modelů udělala Škoda opravdu velký pokrok ve všech oblastech. Zvýšenou pozornost klade především na design jednotlivých modelů, komfort, zlepšení jízdních vlastností, bezpečnost a vývoj nových technologií. Vozy Škoda ve svých třídách dokonce dosahují nadprůměrného hodnocení. Velký progres je vidět i na tradičním modelu – Fábii. Nová Fabia si postupně získává ještě větší popularitu než předešlé verze.

Z mazlíčka dravcem ve střední třídě

Nová Škoda Fabia se řadí do nižší střední třídy osobních vozů. Stejně tak, jako její předchozí verze. Největší progres je zřejmě vidět na karoserii vozů, odkud zmizely oblé tvary a byly nahrazeny ostrými liniemi. Výsledkem je mnohem dynamičtější vzhled a karoserie s větší aerodynamikou. Výbavou vozu a komfortem v interiéru se Nové Fabie zařazují na špičku vyšší střední třídy. Přitom cena Nové Fabie zůstává stále velmi příznivá a začíná na 234 900 Kč.

Láká vás vyšší třída? Podívejte se na Superb!

Jestliže vám nižší střední třída nepřijde dost atraktivní a máte zájem o luxusnější vozidla, i v tomto případě se můžete poohlédnout v nabídce automobilky Škoda. Vaší pozornosti by rozhodně neměla ujít Škoda Superb 2015. Sám výrobce tento model označuje za to nejlepší auto, které kdy vyjelo z mladoboleslavské automobilky. Design, komfort, elegance a výbava z tohoto vozu opravdu doslova vyzařují. Podívejte se ZDE, jak si Superb vede v zahraničních testech s konkurenčními značkami.