Autodružstvo Praha – pravý specialista na vozy Škoda!

Protože jsou vozy značky Škoda stále nejžádanější automobilovou značkou na tuzemském trhu, můžeme najít v této oblasti hned několik desítek firem, které se zaměřují na jejich prodej a servis. Při nákup nového vozu a při péči o tento vůz je ale nutné volit firmy s tradicí a se zkušenostmi v oboru. A pokud máte zájem o zkušenosti a tradici, jistě se vyplatí vsadit na Autodružstvo Praha, jednoho z nejdéle působících specialistů na vozy Škoda na našem území.

Tradice v oboru téměř 100 let

Můžeme najít velkou spoustu firem, které nemají na svém kontě ani desetiletou tradici a jsou stále považovány za nováčky. Autodružstvo Praha bylo založeno již v roce 1918, tehdy ještě jako Sdružení autoopravářů. Postupně se firma začala vyvíjet a specializovat na vozy Škoda. Servis vozů Škoda byl dlouhou dobu hlavní a jedinou činností společnosti. S vývojem ale přichází také rozšiřování nabídky služeb a činností, které Autodružstvo Praha svým zákazníkům nabízí.

Co nabízí v současnosti?

Pro autodružstvo Praha je i téměř po sto letech působení na trhu hlavní náplní práce autoservis značky Škoda. Jedná se o autorizovaný servis Škoda. O kvalitu provedení prací tedy nemusíte mít strach. Firma je schopna zajistit všechny druhy oprav na autě. Je také specializovaným pneuservisem, dokáže zajistit provedení STK na voze, nabízí zákazníkům Škoda pojištění, zapůjčení náhradního vozu s dopravou a vyzvednutím přímo u zákazníka, pomáhá registrovat nové vozy a poskytuje odborné poradenství při prodeji. V současnosti jsou velkým tématem i motory se sníženými emisními hodnotami, které se dostaly i do několika vozů Škoda. Servis také může zjistit, zda tento motor není i ve vašem automobilu. Více na toto téma najdete ZDE.

Nejen servis, ale i prodej aut

Autodružstvo Praha je pro značku Škoda opravdovým specialistou. Nenabízí pouze autorizovaný servis a další zmíněné služby, ale zároveň je také autorizovaným prodejcem vozů Škoda. Můžete si vybrat nové vozy všech typů a vybrat si stupeň jejich výbavy přesně podle vlastních představ. V nabídce nechybí ani ojeté vozy Škoda. Autodružstvo Praha nabízí prodej i výkup ojetých vozů mladoboleslavské automobilky.